Moje media, moja sprawa

Blaszczyk-Robert-praca.jpg

 

W radiu Frank we Wrocławiu, gdzie na początku lat dziewięćdziesiątych poprowadziłem pierwszy program, w 1992 roku, zawisła nad stołem mikserskim karteczka dla prezentów, „jeśli nie wiesz co powiedzieć, nie mów nic”.

Wziąłem sobie wówczas do serca, że  radio, a dzisiaj szerzej – media to program, realizowany dla słuchaczy – odbiorców, telewidzów, czytelników, internautów, którzy niezależnie od tego, czy podoba Ci się to co do Nich mówisz, czy też nie, i tak sami ocenią Cię zgodnie ze swoimi preferencjami.

Ten blog jest moją subiektywną oceną mediów. Wskazaniem na perspektywy, szanse, zagrożenia. Opisem historii. Czasem też wizją, pochodzącą z obserwacji rynku medialnego, w który jestem zaangażowany już od przeszło dwudziestu lat.

Zapraszam,

Robert J. Błaszczyk

Share Button

 Post details 

  • Medioznawca-photo
  • Medioznawca
  • Robert J. Błaszczyk - zawodowy dziennikarz; pasjonat , twórca i zarządca mediów, radiowiec. Z środkami masowego przekazu związany od 1992 roku. Wykładowca praktycznego dziennikarstwa na wyższej uczelni. Trener szkoleń medialnych. Na blogu prezentuje swoje poglądy na temat współczesnych mediów, w Polsce i na świecie. Naukowo pisze o stacjach radiowych, ich programowaniu i formatowaniu.
Categories: historia mediów media przyszłość mediów
Tags:
Published on: 29 września 2013


 © 2020 - Medioznawca.EU